W dniu 5 kwietnia 2011 roku Pan Bartosz Koplin przeprowadził szkolenie na temat: „Marketing internetowy w praktyce” w ramach Festiwalu Przedsiębiorczości BOSS w Poznaniu. Szkolenie było profesjonalnie przygotowane pod względem doboru tematyki i treści merytorycznej. Sposób prowadzenia – stawiający na klarowne przedstawienie zagadnień oraz interakcję z uczestnikami, jasny i dowcipny – pozwolił na niezwykle szybkie przyswojenie najważniejszych informacji oraz zaciekawienie tematem. Szkolenie zostało ocenione przez uczestników jako „bardzo dobre” (średnia ocena w ankiecie indywidualnej: 4,9/5 pod względem merytoryki oraz 4,9/5 pod względem prowadzenia, 20 osób). Chcielibyśmy zwrócić uwagę na niezwykle praktyczne ujęcie tematu przez prowadzącego – podczas szkolenia Pan Bartosz Koplin przywoływał wiele przykładów ze swojej działalności w branży Internetowej. Z całą pewnością polecamy Pana Bartosza Koplina jako osobę, która w sposób pełni profesjonalny i ciekawy przedstawi zagadnienia związane z marketingiem internetowym.

– Referencje w formie PDF.

– Jarosław Skowroński
Wiceprzewodniczący SF Business Centre Club

[divider]

Szkolenie zostało wzorcowo przygotowane pod katem logistycznym i merytorycznym oraz prowadzone było w przyjaznej atmosferze. Prowadzacy był elastyczny i skupiał sie na tematach, które najbardziej interesowały firme Otto Bock Polska, a które wykraczały poza ramy szkolenia. Polecam usługi szkoleniowe Pana Bartosza Koplina tym wszystkim, którzy oczekuja profesjonalnego wsparcia.

– Referencje w formie PDF.

– Jacek Sokołowski
Marketing Project Manager
Otto Bock Polska Sp. z o.o.

[divider]

Bartek zaimponował nam wiedzą i doświadczeniem. Jest to najlepszy dowód na to, że talent broni się sam i to bez certyfikatów. Współpracę wspominamy jako profesjonalną i terminową, z której składane były przejrzyste i trafne raporty. Już po otrzymaniu oferty nie mięliśmy wątpliwości, że trafiliśmy do właściwej osoby, której umiejętności i efektywność znacznie wyprzedziły konkurencję.

– Ekipa skinev.pl

[divider]

Pan Bartosz Koplin, który przeprowadził szkolenie SEO, wykazał się bardzo bogatą wiedzą na temat pozycjonowania stron internetowych oraz jej analizy. Jego doświadczenie oraz pełen profesjonalizm pomogły naszej firmie zrozumieć zasady funkcjonowania stron oraz ukierunkowały dalszy rozwój naszej firmy. Z pełną odpowiedzialnością polecam Pana Bartosza innym osobom zainteresowanym poznaniem tajników SEO.

– Referencje w formie PDF.

– Przemysłam Tesz
Meblik Sp. z o.o.

[divider]

Miałam okazję współpracować z Bartkiem w agencji interaktywnej. Wiedzę z zakresu SEO ma bardzo dużą dzięki czemu zawsze mogłam się do niego zgłosić z setkami pytań w tym zakresie:).Serdecznie polecam osobę Bartka potencjalnym firmom współpracującym.

– Agnieszka Śliwka
Coyote S.A

[divider]

Powierzyłem Bartkowi prowadzenie projektu w jednej z najtrudniejszych branż jeśli chodzi o pozycjonowanie w Polsce. Poradził sobie świetnie. Zaufałem mu a on mnie nie zawiódł. Jeśli chodzi o profesjonalizm i dotrzymywanie danego słowa to z czystym sumieniem mogę polecić Bartka innym klientom. O efekty jego prac też możecie być spokojni : )

– Jarek (z uwagi na branżę wolę pozostać anonimowy)

[divider]

Gorąco polecam p. Bartka Koplina za terminowość, wykazany profesjonalizm podczas tworzenia mojej strony internetowej. W czasie całego zlecenia nie było żadnego problemu z kontaktem, a współpraca przebiegała bardzo pomyślnie dla oby dwóch stron. Utworzona strona internetowa świadczy przede wszystkim o wysokim poziomie usług jakie świadczy p. Bartek, dlatego z całą pewnością mogę polecić Go innym klientom.

– Elżbieta Ciesielska
www.firmaelutka.pl

[divider]

Bartosz Koplin jest chlubnym wyjątkiem wśród wykonawców, słucha tego co klient ma do powiedzenia, podsuwa kreatywne rozwiązania, a co najcenniejsze, wywiązuje sie z podanych terminów. Solidny, niezwykle elastyczny i bardzo wyrozumiały w pracy nawet z bardzo wymagającymi klientami. świat biznesu byłby dużo prostszy i przyjemniejszy gdyby każdy był tak odpowiedzialny i łatwy we współpracy jak Bartek.

– Referencje w formie PDF.

– Anna Witowska
www.kobiecypunktwidzenia.com

[divider]

Budowa strony internetowej, jeśli ta strona ma nie tylko być funkcjonalna, przyjazna dla administratora, ale również łatwa w obsłudze dla internautów, nie jest sprawą łatwą. Szczególnie, jeśli to duża strona. Szczególnie dla laika. Dlatego dobrze jest wybrać do tego zadania współpracownika, który nie tylko znajdzie właściwe, najlepsze rozwiązania techniczne, ale też w sposób elastyczny, inteligentny i z wyczuciem potrafił będzie komunikować się ze zleceniodawcą. Na Bartosza Koplina można liczyć w momentach, kiedy potrzebna jest nie tylko wiedza, lecz także intuicja i wsparcie. Dzięki temu współpraca układa się łatwo, sugestie dyskutowane są merytorycznie i bez opóźnień, a efekt końcowy – strona w Internecie – zgodna z oczekiwaniami. Bartosza Koplina polecam wszystkim, którzy chcą mieć stronę zrobioną profesjonalnie, na czas i w bardzo przyjacielskiej atmosferze.

– Mirosława Kowalczuk
www.literaturajestsexy.pl

[divider]

Szybko i profesjonalnie wykonana usługa „remontu” www. Bardzo dobry kontakt i zaangażowanie w realizowane zlecenie oraz duża elastyczność w realizowaniu oczekiwań klienta. POLECAM!

– Katarzyna Czehak
www.osrodek-docelu.com

[divider]

Gorąco polecam. Profesjonalne podejście, błyskawiczna realizacja. Bartek pracuje z zaangażowaniem i z pewnością dostarczy rozwiązań, z których będzie zadowolony każdy klient.

– Katarzyna Kural
www.hostessy-inplus.pl

[divider]

Polecam Bartka – jestem zadowolona z naszej współpracy, rzetelny i sumienny oraz szybki kontakt. Czas realizacji www – błyskawiczny. Wszystko profesjonalnie i precyzyjnie.
SERDECZNIE POLECAM

– Joanna Chlebio-Abramczyk
www.treningindywidualny.com.pl
403 Forbidden

403 Forbidden


nginx