Oferta SEO

Twoja strona będzie widoczna w
Google na tysiące słów kluczowych.

Prowadzę działania pozycjonowania stale od 2008 roku. W tym czasie wypozycjonowałem już wiele biznesów. Twój będzie kolejny!

Więcej klientów z wyszukiwarki Google Twoja strona będzie widoczna w wyszukiwarkach! Zamawiam Pozycjonowanie

Pozycjonowanie stron

Skuteczne pozycjonowanie stron internetowych jest kluczem do sukcesu w marketingu internetowym.

Wysokie pozycje w wyszukiwarkach internetowych, w tym Google, uzależnione są od szeregu czynności, które należy wykonać aby dobrze i odpowiednio zoptymalizować i wypozycjonować Twoją stronę www.

Czynności te związane są z kompleksową optymalizacją strony www w obszarach, które zostały ustalone przez wyszukiwarki internetowe jako czynniki brane pod uwagę przy ustalaniu rankingu stron.

Skuteczna realizacja tych zadań pozwoli zwiększyć efekt pozyskiwania linków – tzn. link buildingu – a to przełoży się na szybszy efekt w pozycjonowanych obszarach i zwiększy ruch organiczny.

Zamawiam Pozycjonowanie

Analiza słów kluczowych

Działania SEO poprzedzone są zrozumieniem branży i oferty Twojej strony www. Dzięki temu kolejne działania ukierunkowane są na te obszary, które w możliwie szybkim czasie przyniosły oczekiwany efekt. Pozwala to także na stworzenie i realizację odpowiedniej strategii SEO.

Optymalizacja strony www

W tym obszarze analizuję Twoją stronę www realizując w kolejnych krokach audyt SEO, który dostosuje stronę internetową do wytycznych wyszukiwarki a także do ustalonej strategii SEO poprzedzonej analizą słów kluczowych.

Link building

Aktywne pozyskiwanie linków do Twojej strony www to kolejny istotny element realizowany przeze mnie w ramach projektu SEO. W tym obszarze kieruje się bezpieczeństwem projektu a także długotrwałym efektem, który utrzymuje się przez długi czas.